1 9 9 5
PŘEDKOLO
Juventus Vinohrady - Berger club 1:0, AC City - Rychlé pípy 2:1,
ZJ Károv - Praseodym 4:0, Pivojs - Prašivka 0:6k,
Kapr tým - Batalion 4:2, Fanta club - Palouk 2:3,
Šumavan B - Čechie 12* 1:11, Kubrt - Ipswich 7:1,
Paradis - Palmeiras 2:1, Buran Buran - Perpetis 4:1,
Black Death - RSC Semtex 4:11, Steve - Blána 2:1,
L.M.I. - Debulo 0:6k, Monočlánek - Regent 2:3,
Matfyz - Nemesis 1:6, Ruchadlo - Huňáč 0:1,
Traverza - Typographia M+M 4:0, Italia - Welcome 2:3,
Bajaja - S.P.M. 0:9, Tic Tac - Válcovna plechu 2:0,
Sniper'a - Typos 6:0k, RSC KV jun. - Merlin 1:10,
Sebranka - Veget 2:4, Žvahov - Sídlišťan 0:6k,
USP Slamník - Napajedla 2:1, Smutný potapěči - Dvorce 0:6k,
Erko Kbely - Sorry 8:3, Wah Wah - Kabely 6:0k,
Saens - Ukrutní 4:7, Callida - TO 69 10:1,
PFC Puk - Bítovská B 1:1 pk 2:1, Útlum - Pneu Vulkán 6:0,
Vyprahlo - Sargas 1:4, Veleslavín - Jawa 0:6k,
Pražská směs - Vyprahlo B 6:2, Pekárna Polák - Bílej balet 12:2,
South stars - Albion 3:1, Atlanta - 1.PPSK 3:1,
ACE Praha - Styzago 3:1, Marná snaha - Šneci 7:1,
PAPE Dejvice - Blesk 1:7, Vokra - Fernetová vánice 0:7,
Kalich - Botič 6:1, Oblouci - Folprecht 1:13,
Studenti - Sabuka 4:3, Vibromax - Kulišáci 0:6,
Penguins B - Union 6:0k, Žalud - St.Chameau 7:2,
Neúspěch Strouhalák - Alabao 1:1 pk 3:4, Oranjes - Kuchilla 6:0k,
Tučňáci - Sopouch 6:4, RSC Modřany - Kodymka 4:0,
Apostrophe - Vojenské lesy 3:6, Aksokor B - Medvědi 5:1,
Terasy B - Deprese 1:2, Pražská esa - A.G.Č.V. 2:16
1. KOLO
Penguins B - Deprese 2:3, Traktor humus - Atlanta 5:2,
Ham Ham Puls - Vyzunk B 2:2 pk 3:2, Kulišáci - Lachtánci 7:1,
Vojenské lesy - RSC Modřany 5:3, Tučňáci - U+U 10:1,
Slovan amatéři - Oranjes 2:3, Q.P.C. - Felix club 7:1,
Bokem Ú-boku - Žalud 5:0, Blesk - A.G.Č.V. 1:0,
Nic Moc Boys - Frankie 3:1, Síto - Sargas 0:0 pk 5:4,
Debulo - Slepé koně 2:1, Kubrt - Bozi 3:3 pk 2:1,
Úderka - Čechie 12* oba 0:6k, Trops - Cnaiping club 1:2,
Útlum - Pigs 6:3, Tazmánští čertíci B - Penguins 0:6k,
A-klub - PFC Puk 2:2 pk 1:3, F.C.K. - Elektron 6:0k,
Klika - Marimex 2:1, Mělník - Aksokor B 0:6k,
Gambrinus - Maverick 2:2 pk 3:2, ZJ Károv - Daltonové 6:0k,
Doomsday bomb - DPP 0:6k, FC Střešovice - Sídlišťan 4:3,
Palouk - Kapr tým 6:0k, Katovna - Folprecht 0:6,
Holosmetky - Sumci 2:4, AC City - Jawa team 2:2 pk 1:2,
Ekonom - South stars 6:2, Konvikt - Favorit Čimice 6:0k,
Stará garda - Horsi's heads 6:0k, Callida - Kalich club 0:2,
Seno a vidle - Kobylisy/AGP 1:4, Studenti - Alténa 0:2,
JUDr. Brouk Pytlík - Tic tac 0:6k, Kings - RSC Semtex 3:2,
RSC KV C - R.R.S.D.H. 0:6k, Invest - Martini 4:3,
Buran Buran - Alabao 2:2 pk 3:4, Fernetová vánice - Steve 6:0k,
Regent - Balbín 6:3, Marná snaha - TOP Krakov 1:3,
Jr.Motol - P.F.C. 0:6k, Traverza - Huňáč 4:4 pk 3:1,
Pekárna Polák - Dřevorubci 6:0k, Šrouby - ACE Praha 6:0k,
Rowdies - Damned 2:3, Nemesis - Dvorce 3:1,
Rokoska - Pražská směs 8:2, Kolaps - Socra 3:2,
Paradis - Homogen 0:0 pk 4:3, Welcome - Hertha ZMZ 2:2 pk 2:3,
Bakera - Veltěž 0:6k, Prašivka - Ujde to 3:1,
Resslovka Estec - Pražačka 0:9, Tazmánští čertíci - Terasy 0:6k,
Estudiantes - Erko Kbely 2:1, Veget - Wah Wah 6:0k,
Baník Bohuliby - Juventus Vinohrady 0:6k, USP Slamník - Lonegen II. 1:0,
Merlin - Sniper's 1:5, S.P.M. - Ukrutní 3:6
2. KOLO
Deprese - Traktor humus 2:3, Ham Ham Puls - Kulišáci 2:4,
Vojenské lesy - Tučňáci 6:0k, Oranjes - Q.P.C. 3:6,
Bokem Ú-boku - Blesk 0:6k, Frankie - Síto 2:5,
Debulo - Kubrt 6:0k, Cnaiping club postup bez boje,
Útlum - Penguins 6:0k, PFC Puk - F.C.K. 1:4,
Klika - Aksokor B 6:0k, Gambrinus - ZJ Károv 0:6k,
DPP - FC Střešovice 5:0, Palouk - Folprecht 0:6,
Sumci - Jawa team 5:2, Ekonom - Konvikt 5:1,
Stará garda - Kalich 2:0, Kobylisy/AGP - Alténa 1:2,
Tic Tac - Kings 1:3, R.R.S.D.H. - Invest 2:0,
Alabao - Fernetová vánice 0:6k, TOP Krakov - Regent 4:3,
P.F.C. - Huňáč 5:1, Pekárna Polák - Šrouby 2:10,
Damned - Nemesis 1:0, Rokoska - Kolaps 6:0k,
Paradis - Hertha ZMZ 1:2, Veltěž - Prašivka 5:1,
Pražačka - Terasy 6:0k, Erko Kbely - Veget 6:0k,
Juventus Vinohrady - USP Slamník 0:6k, Sniper's - Ukrutní 2:0
3. KOLO
Traktor humus - Kulišáci 2:4, Vojenské lesy - Q.P.C. 8:1,
Síto - Blesk 11:3, Debulo - Cnaiping club 1:2,
Útlum - F.C.K. 7:2, Klika - ZJ Károv 1:5,
DPP - Folprecht 6:0k, Sumci - Ekonom 3:4,
Stará garda - Alténa Soccer 5:0, Kings - R.R.S.D.H. 0:6k,
Fernetová vánice - TOP Krakov 0:0 pk 2:3, P.F.C. - Šrouby 2:0,
Damned - Rokoska 2:3, Hertha ZMZ - Veltěž 0:6k,
Pražačka - Erko Kbely 6:0k, USP Slamník - Sniper's 2:4
OSMIFINÁLE
Kulišáci - Vojenské lesy 2:2 pk 3:2, Síto - Cnaiping club 8:1,
Útlum - ZJ Károv 3:3 pk 2:3, DPP - Ekonom 3:3 pk 3:0,
Stará garda - R.R.S.D.H. 6:0, TOP Krakov - P.F.C. 0:2,
Rokoska - Veltěž 4:3, Pražačka - Sniper's 4:0
ČTVRTFINÁLE
Kulišáci - Síto 4:1, ZJ Károv - DPP 3:3 pk 7:6,
Stará garda - P.F.C. 0:3, Rokoska - Pražačka 2:4
SEMIFINÁLE
Kulišáci - ZJ Károv 10:3, P.F.C. - Pražačka 1:4
F I N Á L E
CF KULIŠÁCI - FKÚ PRAŽAČKA 1:1 pk 2:3
Miroslav Srb |